AirTechnika sp.z o.o.

30-898 Kraków

​Fryderyka Zolla 38AA

​​​​​​​​tel.+48 513 755 872

KOMPRESORY ŚRUBOWE HERTZ BEZOLEJOWE WKRÓTCE W NASZEJ OFERCIE

gallery/hertz eagle h vs 37

Sprężarki bezolejowe są wykonywane bardzo starannie i wykorzystuje się do ich produkcji materiały najwyżej jakości. Dla użytkownik oznacza to, że taki kompresor będzie mógł pracować w różnych warunkach przez długi czas. Przykładem z naszej oferty jest Hertz Eagle kompresor śrubowy bezolejowy, który jeśli jest serwisowany to jest urządzeniem bezawaryjnym.

Taki typ kompresora ma zastopowanie głównie tam gdzie w sprężonym powietrzu nie może być nawet odrobiny oleju. Można tutaj wymienić chociażby firmy farmaceutyczne, które produkują leki czy przemysł papierniczy.

 

Firma Hertz Kompressoren GmbH jest gwarantem najwyżej jakości. Oferowane przez firmę kompresory są dostosowane do potrzeb klientów. Nawet te osoby, które są najbardziej wymagające będą wstanie wybrać sobie taki model, który w stu procentach trafi w ich potrzeby. Kompresory są niesamowicie wydajne, ale zarazem nie mają zbyt dużego zapotrzebowania na prąd. Co ważne nie są przy tym bardzo głośne. Można powiedzieć, że mają same zalety, które ucieszą każdego użytkownika.