AirTechnika sp.z o.o.

30-898 Kraków

​Fryderyka Zolla 38AA

​​​​​​​​tel.+48 513 755 872

Kompresory śrubowe

Kompresory tłokowe 

gallery/hpc-s1 (kopiowanie)

Niezawodne i trwałe urządzenia

 

Producent sprężarek Hertz Kompressoren GmbH od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się ich doskonaleniem. To klasa sama w sobie, która jest doceniania przez klientów na całym świecie. Do produkcji sprężarek wykorzystuje się najnowocześniejsze rozwiązania i techniki. Wszystkie urządzenia, które wychodzą spod taśmy trafiają do kontrolerów jakości którzy je sprawdzają. Na potwierdzenie jakości tych urządzeń warto wspomnieć o certyfikatach CE czy ISO 9001.

Zastosowanie najlepszych i najtrwalszych materiałów przy produkcji dało bardzo dobre efekty. Jeśli urządzenie będzie serwisowane w profesjonalny sposób oraz zgodnie z DTR urządzenia to jest wstanie posłużyć przez długie lata.

 

Serwisowanie oraz części zamienne

 

 Zajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń, ale również i serwisem. Oferujemy naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Już w 24h od przyjęcia zlecenia jesteśmy wstanie przystąpić do jego naprawy. Dla wszystkich zainteresowanych posiadamy również wiele części zamiennych kompresorów innych marek.

 

Zapraszamy wszystkich  do zapoznania się z naszą ofertą i przejrzenie jej bardzo dokładnie. To pozwoli na wybranie takiego urządzenia, jakie jest Państwu teraz potrzebne, jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę w razie ewentualnych pytań proszę o kontakt z nami chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia.

 

 

Oferowane Państwu sprężarki śrubowe cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów ze względu na swoją niezawodność, cichą pracę, uniwersalność zastosowania oraz trwałość i dzięki tym cechom wyprzedziły najpopularniejsze niegdyś modele tłokowe. Urządzenia Hertz Kompressoren GmbH posiadają stosunkowo prostą budowę, a ich kluczowymi elementami są dwa wirniki przesuwające się cyklicznie i tworzące przestrzeń roboczą. Rozwiązania znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu i można wykorzystywać je do zróżnicowanych celów – duża liczba modeli oraz niezawodność poszczególnych kompresorów śrubowych sprawia, że każdy z Państwa będzie miał możliwość znalezienia rozwiązania odpowiedniego dla siebie.

NIEZAWODNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ URZĄDZEŃ

Dostępne w naszej ofercie sprężarki śrubowe są wynikiem ponad 50-lat doświadczenia producenta Hertz Kompressoren GmbH, który dzięki projektowaniu i tworzeniu wysokiej klasy rozwiązań zyskał dużą popularność i uznanie na całym świecie. W trakcie produkcji urządzeń korzysta on ze specjalistycznych walcowni i działów obróbki metali. Za jakość działania każdego powstałego urządzenia odpowiedzialni są natomiast specjaliści od kontroli, podejmujący się kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości urządzeń jest fakt, że tworzone są zgodnie z normami CE, a dodatkowym atutem producenta jest certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 oraz certyfikaty dotyczące norm środowiskowych - ISO 18001-OHSAS oraz ISO 14001.

gallery/frecon 125