AirTechnika sp.z o.o.

30-898 Kraków

​Fryderyka Zolla 38AA

​​​​​​​​tel.+48 513 755 872

Oferujemy Państwo wysokiej klasy osuszacze absorpcyjne, które są wstanie osiągnąć ciśnienie punktu rosy -70 stopni Celsjusza. Tam gdzie jest ryzyko, że instalacja zamarzanie tam tego typu osuszacze mają szerokie zastosowanie. Osuszanie powietrza są bardzo ważne między innymi w tam gdzie suchość powietrza musi być na wysokim poziomie. Przy produkcji urządzeń elektronicznych czy leków ma szerokie zastosowanie.

W jaki sposób działa urządzenie?

 

Skuteczne usuwa z powietrza sprężonego wilgoć. Absorbent, który znajduje się w osuszaczach skutecznie zatrzymuje cząsteczki wody, przez co powietrze jest całkowicie suche. Dzięki zastosowaniu dwóch zbiorników, które są zasypane złożem absorpcyjnym może to urządzenie działać nieprzerwalnie. Jeśli chodzi o Regenerowane na gorąco to polega to na tym, że podmuch następuje przy wykorzystaniu powietrza z otoczenia, które ma podwyższoną temperaturę.

Nasza oferta obejmuje bardzo różne osuszacze, które mają różne ciśnienie pracy. W ciągłej sprzedaży posiadamy osuszacze do 16 bar.

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą i wybranie z niej dokładnie tego, co jest najpraktyczniejsze i najbardziej wydajne.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo osuszacze adsorpcyjne gotowe do pracy ciągłej i dostępne dla wszystkich zakresów przepływu objętościowego, których zakres ciśnienia pracy wynosi do 16 bar. Możliwe jest również zaopatrzenie się w urządzenie o wyższym ciśnieniu pracy – w tym celu zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

gallery/na goraco